Gruzoviki.kiev.ua

Про компанію

Вже більше семи років Філія “Юніверсал Моторс Груп” (до 2011 року Філія «ТДЦ-АВТО»), що є структурним підрозділом Української автомобільної корпорації, здійснює свою діяльність на автомобільному ринку. З 2004 року компанія пропонує нові вантажівки ТАТА. Продаж вантажних автомобілів, забезпечення сервісу та реалізація запасних частин до них – основна сфера діяльності компанії. У нас Ви можете придбати автомобілі в лізинг та кредит, адже Філія “Юніверсал Моторс Груп” надає своїм клієнтам сприяння в оформленні авто лізинг або кредит. У Філії “Юніверсал Моторс Груп” – тільки найкращі вантажівки. Серйозні наміри компанії підтверджуються статусом офіційного дистриб’ютора ряду торгових марок. Якщо необхідно купити вантажні автомобілі марки ТАТА – у нас завжди широкий модельний ряд, в наявності та на будь-який смак.

Компанія ТАТА Motors – найбільший світовий виробник комерційного автотранспорту, вантажівки цієї компанії зустрічаються практично в будь-якому куточку земної кулі. Вантажівки цієї марки дуже надійні. Нові вантажівки бренду ТАТА завжди доступні на нашому складі. Для того щоб придбати вантажний автомобіль достатньо звернутися до нас. Придбання вантажних автомобілів у офіційного дилера – це завжди впевненість у надійності і бездоганному сервісі. Однак вантажівки ТАТА стали тільки першим етапом співпраці з провідними світовими брендами. Отриманий досвід співпраці виявився дуже успішним і корисним.

У 2006 році Філія “Юніверсал Моторс Груп” стала офіційним дистриб’ютором ще двох брендів. Легких вантажних автомобілів JAC та автобусів ЗАЗ. Бренд JAC – це китайський бренд, а ось ЗАЗ – національний, дітище українських конструкторів та автомобілебудівників.

Не зважаючи на зміну назви у 2011 році, Філія “Юніверсал Моторз Груп” не змінює напрямки своєї діяльності та й в подальшому буде йти на зустріч своїм клієнтам.

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» пропонує вантажні автомобілі та автобуси тільки кращих брендів. У нас вантажні автомобілі та автобуси купити дуже просто. Якщо на покупку не вистачає коштів, то придбання автомобілів в лізинг або кредит допоможуть вирішити цю проблему. Залучаючи до співпраці провідні компанії, які надають автомобіль у лізинг або кредит, ми пропонуємо лише найкращі умови, щоб ви могли придбати автомобіль.

Прокрутити вгору