Gruzoviki.kiev.ua

ЗАЗ I-VAN А07

У нашій країні автобус відіграє досить важливу роль. Адже далеко не у всіх є особистий автомобіль, а тому автобуси стають незамінним засобом пересування, як по місту, так і за його межами. Сьогодні ринок пасажирських перевезень досить цікавий для підприємців. Одним з найбільш привабливих засобів перевезення пасажирів сьогодні є автобуси I-Van. На наших дорогах автобус I-Van з’явився завдяки структурному підрозділу Запорізького автомобільного заводу – Іллічівськ заводі автомобільних агрегатів ( «ІЗАА»).

Сьогодні мікроавтобуси пасажирські в Україні представлені у великому асортименті. Купити автобус теж не проблема, адже продаж автобусів, лізинг автобусів, кредит автобусів та продаж мікроавтобусів багатьма автодилерами пропонується на достатньо прийнятних умовах. Якщо у підприємця-початківця не вистачає грошей для того, щоб купити автобус, в цьому випадку на допомогу можуть прийти лізингові компанії, які нададуть автобуси в лізинг. Всі мікроавтобуси, продаж яких здійснюється в Україні, можна придбати в лізинг. Автобуси та пасажирські мікроавтобуси I-Van вигідно відрізняються від транспорту інших виробників. Ці автобуси надійні, довговічні і досить комфортабельні.

Багато пасажирські мікроавтобуси мають досить примітивним дизайном, чого не можна сказати про мікроавтобуси пасажирські. Дизайн I-Van створювався з урахуванням останніх тенденцій в дизайнерської моді, а тому пасажирські мікроавтобуси цієї марки мають самобутнім і стильним дизайном. Крім того, при створенні автобуса I-Van враховувалася, наскільки добре здатні експлуатуватися в наших умовах мікроавтобуси пасажирські фірм-конкурентів. Сьогодні продаж автобусів і продаж мікроавтобусів I-Van здійснюється тільки у вітчизняній комплектації. Адже збирання відбувається на наших заводах, а тому лише рама, шасі та двигун – іноземного виробництва. Купити автобус сьогодні можна в будь-якому місті України.

Благо компаній, основною діяльністю яких є продаж автобусів і продаж мікроавтобусів, сьогодні більш ніж достатньо. Якщо у Вас не вистачає грошей для придбання нового мікроавтобуса, то автобуси в лізинг можуть стати непоганим рішенням цього питання. Мікроавтобуси, продаж яких здійснюється лізинговими компаніями, однаково вигідні, як Вам, так і компанії-продавця. А лізинг автобусів буде надавати Вам уже лізингова компанія. Компанії, які займаються продажем мікроавтобусів, досить щільно співпрацюють з багатьма лізинговими компаніями, тому Ви можете підібрати для себе оптимальну схему для того, щоб придбати автобуси в лізинг. При цьому лізинг автобусів буде вигідний всім учасникам процесу. Мікроавтобуси, продаж яких виробляється в Україні, набирають популярність з кожним днем. Сьогодні і мікроавтобуси, автобуси і представлені в двох комплектаціях – місто і передмістя. Однак найближчим часом, планується розширення модельного ряду, для того, щоб повною мірою задовольнити запити клієнтів на ці види автобуса.

Прокрутити вгору