Gruzoviki.kiev.ua

JAC

Автомобілі JAC почали виробляти в 1964 р. Саме в цьому році була створена китайська акціонерна автомобільна компанія «Jianghuai Automobile Co, Ltd». Завдяки їй вантажівки JAC, одними з перших із китайського автопрому , потрапили на світовий автомобільний ринок. Саме вантажівки JAC створювали китайську автомобільну історію. На сьогоднішній день компанії JAC належить одна з найбільших виробничих баз в країні. До складу цієї бази входять різні заводи. Щорічно з конвеєра сходять вантажівки JAC у кількості 150 000 примірників.

На заводах також виробляються малотоннажні вантажівки JAC і запчастини JAC. Китайська компанія JAC працює на перспективу, а тому автомобілі JAC – надійні, безпечні і сучасні. І сьогодні, серед власників JAC, відгуки звучать тільки позитивні. Фірма «Jianghuai Automobile Co, Ltd» заснувала Технічний дослідницький центр, якому підпорядковані відразу 4 інститути. Штат працівників цього центру нараховує понад 1000 осіб. У центрі JAC проводяться різні випробування, технічні дослідження і багато чого іншого. Така колосальна увага до застосування нових технологій та постійне підвищення рівня безпеки говорить про серйозність намірів китайського автомобільного виробника.

Не кожен вантажний автомобіль може похвалитися сьогодні таким збалансованим співвідношенням як ціна-якість. А безпеці, надійності і комфортності, які демонструють малотоннажні вантажівки JAC, можна тільки позаздрити. Ось чому ці автомобілі – бажане придбання для будь-якого підприємства. Та й запчастини JAC поставляються регулярно й у повному обсязі, а значить і ремонт автомобіля не буде Вам тягарем. Дедалі більше вітчизняних компаній по достоїнству оцінили вантажні автомобілі JAC, відгуки тільки відмінні.

Одним із доказів високої надійності компанії є те, що запчастини JAC завжди є в потрібній кількості і асортименті у представників компанії. На внутрішньому ринку автомобілі JAC також користуються великою популярністю. Серед споживачів – Народний банк, Головне управління зв’язку, армія, міліція й інші структури. Якби JAC відгуки були негативними, то погодьтеся, такого попиту компанія б ніколи не змогла досягти. Крім того, для тих, хто ще сумнівається в надійності і репутації вантажівок JAC цікавою буде така інформація. Щорічно фірма «JAC» отримує заслужені нагороди за свою діяльність. У 2005 р., наприклад, фірма була відзначена відразу двома преміями – самий улюблений автомобіль середнього типу і кращий комерційний автомобіль року. Оскільки китайський виробник велику увагу приділяє зовнішніх ринків, в італійському місті Турин був заснований Проектний центр, в завдання якого входить координація всіх європейських філій компанії.

Прокрутити вгору