Російська Головна сторінка Зворотній зв'язок Мапа сайту
 
 
Головна сторінка
0 800 501 752
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів Украiни
Виробник
 
 
 
Виробник

Більш детально про автомобіль ви можете дізнатися на сайті www.xenonxt.com.ua

             TATA Xenon - повнопривідний пікап виробництва компанії TATA Motors. Модель дебютувала в 2006 році на Болонському автошоу. У 2007 році розпочато серійне виробництво TATA Xenon. Зовнішній вигляд пікапа TATA Xenon поєднує в собі витонченість, елегантність, граціозність і агресивність. Автомобіль ТАТА Xenon оснащений всіма можливостями, які можуть дати Вам необхідний адреналін, і єдине, що від Вас буде потрібно це самим сісти за кермо і переконається в цьому.
            ТАТА Xenon успішно поставляється на ринки Африки, Азії, Південної Америки, також не перший рік автомобілі ТАТА Xenon можна зустріти в Іспанії, Італії, Туреччини.
В Україні автомобіль надійшов у продаж з вересня 2011 року.

             ТАТА Xenon комплектується дизельним двигуном DICOR з інтеркулером і безпосереднім уприскуванням палива об'ємом 2.2 літра, двигун оснащений 16 клапанами (4 клапана на циліндр). Двигун автомобіля ТАТА Xenon відповідає нормативам EURO-3. Технологія, використовувана в двигуні ТАТА Xenon передбачає використання загальної паливно-дизельної магістралі, яка покликана максимізувати паливну економічність двигуна, знизити шум, що генерується при горінні, а також забезпечує подачу необхідної ступеня потужності і обертаючого моменту на протязі всього діапазону швидкостей. Це позитивно впливає на витрату палива 12 літрів дизеля на 100 км. При потужності двигуна в 140 л.с., цей силовий агрегат, традиційно для тих, хто працює на «важкому» паливі має відмінний показник в 320 Нм крутного моменту. Такі показники для повнопривідного пікапа досягаються вже при 1700 оборотах на хвилину. Для 4x4 дуже важливо, щоб максимальні тягові характеристики були доступні вже на низьких оборотах, що дозволяє впевненіше себе почувати при з'їзді з асфальту або при русі з завантаженим кузовом. Двигун працює в парі з 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Як і всі сучасні «справжні» позашляховики, ТАТА Xenon має на озброєнні роздавальну коробку з електричним пристроєм перемикання, встановленим на КПП і дорожній просвіт в 200 мм, якому позаздрять багато «паркетники».
          
           Рульове управління полегшує гідропідсилювач, а за плавність їзди по дорогах загального користування та дорогах без спеціального покриття відповідають передня і задня підвіски: спереду - подвійна, важільного типу з торсионом; задня - на традиційних параболічних ресорах, оскільки на задній міст йде велике навантаження при перевезенні вантажу . Якщо говорити про вантажопідйомність пікапа, то вона становить 1000 кг, що є більш ніж конкурентним показником серед пікапів-однокласників.
          Автомобіль оснащений кабіною для п'яти пасажирів. В майбутньому, в Україна планують постачати автомобіль з кабіною для двох пасажирів.
 
Більш докладно про бренд ТАТА можна дізнатися з наступних ресурсів:

www.xenonxt.com.ua
www.tatamotors.ru
www.tatamotors.com
www.ru.wikipedia.org/wiki/Tata_Motors