Gruzoviki.kiev.ua

TATA

Своєю появою, на дорогах України, легкі вантажні автомобілі ТАТА завдячують Запорізькому Автомобілебудівному Заводу. А якщо бути точнішим, Іллічівському Заводу Автомобільних Агрегатів. Це підприємство є структурним підрозділом ЗАТ ЗАЗ, історія якого налічує понад століття.

На початку своєї історії, в позаминулому столітті, в 1863 році в Запоріжжі збирали сільськогосподарську техніку. На початку двадцятого століття, в структурі заводу з’явилось підприємство, яке займалось виробництвом двигунів внутрішнього згорання.Ця структурна одиниця, територіально знаходилась в Мелітополі. Увійшовши до складу ЗАТ “ЗАЗ”, цей завод зміг прилучитись до багатолітньої історії одного з найдосвідченіших автомобільних виробників нашої держави. Тривалий час профілем Запорізького автозаводу залишалась сільськогосподарська техніка. Доки в 1959 році на заводі не було запущено лінію з виробництва легкових автомобілів “Запорожець”. За понад тридцять років з конвеєру заводу зійшло близько трьох с половиною мільйонів екземплярів автомобілів про які, в народі, ходить значна кількість анекдотів та легенд.

Наприкінці восьмидесятих років, підприємство зазнало модернізації, що дозволило налагодити випуск автомобілів “Таврія”, які прийшли на зміну “Запорожцю”. Створення на потужностях заводу спільного українсько-корейського підприємства з іноземною інвестицією ЗАТ “АвтоЗАЗ-Деу” відкрило нову сторінку новітньої історії запорізького заводу.

На “Іллічівськом Заводі Автомобільних Агрегатів” було завершено роботи з підготовки та розпочато крупновузлову зборку автомобілів, які вже на той час користувались шаленим попитом, і відповідали усім сучасним стандартам. Такі автомобілі як “Daewoo Lanos” (Деу Ланос), “ Daewoo Nubira” (Деу Нубіра) та “ Daewoo Leganza” (Деу Леганза) і досі в значній кількості пересуваються нашими шляхами. А це, як мінімум, ознака того, що вони стали бестселерами. На початку двадцять першого століття, завод отримав можливість перейти на якісно новий рівень виробництва. Налагодження повномасштабного виробництва автомобілів ВАЗ та Opel дало змогу з впевненістю дивитись у майбутнє.

В 2004 році на “ІЗАА” були підготовлені потужності та розпочато комерційних автомобілів всесвітньовідомого бренду ТАТА. Відтоді розпочалась українська сторінка одного з найбільших світових виробників комерційної техніки. Наразі, вантажівки ТАТА збираються методом крупно вузлової зборки, з машинокомплектів, що надходять з Індії. Результат роботи українських автобудівників, в поєднанні з традиціями індійських виробників комерційної техніки став причиною того, що вантажівки ТАТА, які останнім часом, дуже часто можна зустріти на вулицях багатьох українських міст та містечок, отримали репутацію надійної , витривалої та простої в обслуговуванні техніки.

На даний момент, на шасі автомобілів ТАТА встановлюється величезний асортимент додаткового обладнання, починаючи від звичайної бортової платформи, закінчуючи спеціальною технікою, такою як самоскиди та дворівневі евакуатори. Таким чином, широкий ряд додаткового обладнання в змозі задовольнити потреби клієнтів, які шукають якісну та невибагливу техніку для будь-яких бізнесових потреб.

Автомобілі TATA користуються підвищеним попитом ще й завдяки своєму двигуну. Двигун TATA розроблений у відповідності з міжнародними екологічними нормативами. На попит істотно вплинуло і те, що вантажівки TATA прості і дуже зручні в керуванні. Автомобіль ТАТА практичний в експлуатації і простий при сервісному обслуговуванні. Вантажівки TATA мають багато й інших переваг, наприклад, низька вартість, але в той же час TATA дуже надійні. Автомобілі TATA оснащуються двигуном високої потужності і турбонаддувом, а також гідроуселітелем керма. При бажанні на автомобіль ТАТА можна встановити фургони різної модифікації: рефрижератор, промтоварний, ізотермічний або бортова платформа. Завдяки цьому TATA можна використовувати при будь-яких перевезеннях, будь то промислові перевезення, міські або перевезення сільськогосподарської продукції. Автомобілі TATA при необхідності можна використовувати і в якості евакуатора для авто. Для зменшення ваги вантажівки TATA обладнані алюмінієвими бортами, що дозволяє істотно знизити витрату палива. Також в наявності є широкий вибір кольорів. У нас ви зможете підібрати автомобіль ТАТА для будь-яких цілей.

Прокрутити вгору