Gruzoviki.kiev.ua

В дилерській мережі корпорації УкрАВТО з’явився JAC 1045 K

Компанія ТДЦ-АВТО, яка входить в структуру Української Автомобільної Корпорації, і офіційно представляє в Україні комерційну техніку JAC, TATA і автобуси I-Van, виводить на ринок нову модель вантажного автомобіля JAC 1045 K, вантажопідйомністю до 3,5 тон.

В березні 2008 року, компанія ТДЦ-АВТО, яка займається дистрибуцією комерційної техніки марок JAC, TATA і I-Van, вивела на український ринок нову модель – вантажний автомобіль JAC 1045 K, загальна маса якого становить 5,3 тон, вантажопідйомністю 3,5 тони.

Автомобіль, повна маса якого становить 5,3 тони, і до якого вже давно прикута увага потенційних клієнтів, вперше було представлено на Столичному Автошоу, у вересні 2007 року. Нову модель чекали вже давно, оскільки комерційна техніка JAC заробила репутацію невибагливої, економічної в обслуговуванні та простої в експлуатації техніки.

Генеральний Директор компанії ТДЦ-АВТО, Ґудзь Олег Іванович: “Поява цієї новинки на нашому ринку не стала випадковістю. Цьому кроку передував глибокий та детальний аналіз, який дозволив нам зробити висновки щодо затребуваності такого роду продукту”.

Нова вантажівка JAC 1045 K, успішно пройшла сертифікацію УкрСЕПРО, що дозволило отримати сертифікат відповідності.

Компанія ТДЦ-АВТО вже не перший рік працює з комерційною технікою. І за час роботи, спеціалісти враховували характер замовлень клієнтів на додаткове обладнання. Результатом такого досвіду, стало формування широкого асортименту додаткового обладнання та спеціальної техніки, яка встановлюється на автомобілі JAC 1020 K і 1020 KR. Тобто клієнт отримує техніку, повністю пристосовану до профілю та специфіки його бізнесу. Нова модель не стане виключенням. За бажанням споживача, на JAC 1045 K буде встановлюватись різноманітне додаткове обладнання.

Нова модель має ряд суттєвих конкурентних переваг: гідропідсилювач керма, дизельний двигун з турбіною та інтеркулером, об’ємом 2,7 літри, потужністю 92 к.с., що відповідає екологічному стандарту Євро-2.

“Також, слід враховувати, що проектування та виробництво комерційних автомобілів JAC відбувається з урахуванням рівня розвитку сучасних технологій. А це і оригінальний екстер’єр, і вдалі рішення інтер’єру, покликані зробити максимально комфортними умови для водія. Впевнені, що автомобіль буде гідним чином оцінений водіями та власниками автопарків. Стосовно ціни, то мінімальна ціна на нову вантажівку буде становити 81 500 грн. І якщо порівнювати її з аналогами по сегменту, не складно побачити, що ціна є конкурентною.” – стверджує Генеральний Директор компанії ТДЦ-АВТО, Ґудзь Олег Іванович.

Коротка довідка про компанію:
Дистриб’юторська компанія “ТДЦ-АВТО”, що входить в структуру корпорації “УкрАВТО”, працює в сегменті вантажних автомобілів, здійснюючи продаж комерційної техніки і її повне сервісне обслуговування. Компанія має широку дилерську мережу по всій Україні.”ТДЦ-АВТО” є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів ТАТА (ТАТА), JAC (Джак), і автобусів I-VAN (Ай-вен). Гарантійне і післяпродажне обслуговування здійснює дилерська мережа корпорації “УкрАВТО”.З докладнішою інформацією про компанію можна ознайомитися на сайті: 
www.gruzoviki.kiev.ua.

Дмитро Скляренко
Спеціаліст по зв’язкам з громадськістю
та реклами

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору