Gruzoviki.kiev.ua

Комерційна техніка в лізинг від ТДЦ-АВТО та VAB лізинг

Структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації, компанія ТДЦ-АВТО, спільно зі своїми партнерами, лізинговою компанією VAB Лізинг, пропонує комерційну техніку в лізинг.

З 19 січня 2009 року стартувала спільна акція з надання комерційної техніки брендів JAC, TATA, I-Van в лізинг. В усій дилерській мережі компанії ТДЦ-АВТО по території України, клієнти, які звернуться за комерційною технікою, зможуть скористатись новою лізинговою програмою від компанії VAB Лізинг.

В зв’язку з тим, що зараз, отримати кредит на придбання автомобіля досить складно, а інколи просто неможливо, дана програма розрахована на юридичних та фізичних осіб, які з тієї чи іншої причини не мають можливості скористатись кредитними схемами.

В розпорядженні клієнтів, два варіанти надання техніки JAC, TATA та I-Van в лізинг для фізичних та юридичних осіб:

  • – при наданні стандартного пакету документів, юридична особа має нагоду отримати комерційний автомобіль в лізинг строком до 36 місяців, з авансовим лізинговим платежем в розмірі від 30 % від вартості обраного автомобіля;
  • – без надання повного пакету фінансових документів, юридична або фізична особа має можливість придбати вантажний автомобіль JAC або ТАТА строком до 24 місяців при розмірі авансового платежу від 45 %.

Клієнт, звернувшись на одно з дилерських підприємств корпорації УкрАВТО або в одну з філій лізингової компанії VAB Лізинг, в період з 19 січня по 01 квітня 2009 року, зможе отримати детальну інформацію з питань придбання комерційної техніки в лізинг, заповнити заявку, а також виконати попередній розрахунок лізингових платежів.

Коротка довідка про компанію:
Дистриб’юторська компанія «ТДЦ-АВТО», що входить в структуру корпорації «УкрАВТО», працює в сегменті вантажних автомобілів, здійснюючи продаж комерційної техніки і її повне сервісне обслуговування. Компанія має широку дилерську мережу по всій Україні.

«ТДЦ-АВТО» є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів ТАТА (ТАТА), JAC (Джак), і автобусів I-VAN (Ай-вен). Гарантійне і післяпродажне обслуговування здійснює дилерська мережа корпорації «УкрАВТО».

VAB Лізинг – українська лізингова компанія, зареєстрована в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу по різних видах основних фондів для юридичних осіб, а також послуги фінансового лізингу для фізичних осіб. Компанія працює, базуючись на принципах довгострокового партнерства, професіоналізму та пропонує клієнтам високоякісний сервіс, повний комплекс послуг та індивідуальний підхід до вирішення кожного завдання.

Дмитро Скляренко
Спеціаліст по зв’язкам
з громадськістюта реклами

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору