Gruzoviki.kiev.ua

Лізингова програма від “УКРАВТОЛІЗИНГ”

Стати власником комерційної техніки JAC, TATA або автобуса I-VAN можно, щоденно сплачуючи від 90 гривень

В дилерській мережі компанії ТДЦ-АВТО, офіційного дистриб’ютора комерційної техніки JAC, TATA, автобусів I-VAN і структурного підрозділу Корпорації УкрАВТО, продовжує діяти дуже вигідна для клієнтів компанії лізингова програма. Дана пропозиція розроблена спільно з лізинговою компанією «УКРАВТОЛІЗІНГ».

Для придбання вантажівок JAC, TATA або автобуса I-VAN, клієнтові необхідно внести початковий внесок у розмірі від 30% вартості обраної техніки. Залишок же виплачується рівними частинами (ануітетна схема погашення) протягом 13 місяців без будь-яких прихованих комісій або платежів. При цьому вартість комерційної техніки збільшується усього на 8-10% в рік. Фінансування покупки здійснюється в гривні і дана програма поширюється на юридичних, фізичних осіб та СПД. Не секрет, що при купівлі комерційної техніки головним критерієм вибору стає вартість володіння техніки і швидкість повернення інвестицій. Комерційна техніка від компанії ТДЦ-АВТО повністю відповідає даним вимогам за рахунок гарної якості, однією з найбільших сервісних мереж в Україні та ціною, що робить покупку надійного помічника в бізнесі доступною. Спільна програма компаній ТДЦ-АВТО та «УКРАВТОЛІЗІНГ» робить покупку ще більш реальною для українських підприємців.

Так, наприклад, стати власником вантажівки JAC 1020К вантажопідйомністю 1.75 тонни і вартістю від 58 450 гривень можна, щомісяця виплачуючи від 2750 гривень. Це становить трохи більше 90 гривень на день. Важка вантажівка TATA, вузли та агрегати якої створені за технологіями Mercedes-Benz, має вантажопідйомність до 3.68 тонн і коштує від 116 391 гривні. Завдяки цій програмі цю техніку можна придбати в лізинг, щомісяця виплачуючи від 5 250 гривень. У перерахуванні на щоденний платіж це складе всього 388 гривень. Сучасний і комфортабельний міський автобус I-VAN вартістю від 189 370 гривень, завдяки даній лізинговій програмі можна придбати, щомісяця виплачуючи 8 400 або 280 гривень на день.

Використовуючи цю пропозицію, у вигодах клієнта немає жодних сумнівів. Безперечно, автобус з пасажиромісткістю у 40 чоловік приносить своєму власникові набагато більше прибутку щодня. Дана програма діє по всій дилерській мережі компанії ТДЦ-АВТО, консультанти якої нададуть усю повну інформацію і допоможуть підібрати спеціально під ваші потреби і можливості оптимальну лізингову пропозицію.

Адреси автосалонів можна дізнатися, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії 8-800-501-75-20 або на офіційному сайті www.gruzoviki.kiev.ua

 

Коротка довідка про компанію: ТДЦ-АВТО є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів ТАТА (ТАТА), JAC (Джак), і автобусів I-VAN (Ай-Вен). Гарантійне та післягарантійне обслуговування здійснює дилерська мережа корпорації “УкрАВТО”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору