Gruzoviki.kiev.ua

Безпілотний автобус від MAN та Mobileye

MAN Truck Bus активно займається автоматизацією своїх автобусів за допомогою стратегічної співпраці з Mobileye, провідним спеціалістом у галузі технологій автономного водіння. Співпраця спрямована на різні етапи, кульмінацією яких, зрештою, стане виробництво високоавтоматизованих міських автобусів. Початкова віха включає спільну мету з пілотування першого автоматизованого міського автобуса з водієм-безпекою до 2025 року в рамках дослідницького проекту MINGA в Мюнхені.

Партнерство з Mobileye зміцнює прихильність MAN Truck Bus до автоматизації міських автобусів, обумовлену такими факторами, як суттєва економія загальних витрат на володіння та вирішення проблеми нестачі водіїв. Очікується, що ця співпраця сприятиме покращенню якості повітря, зниженню заторів та шуму, а також збільшенню міського життєвого простору за рахунок надання високоавтоматизованих, пов’язаних та екологічно чистих транспортних рішень.

Співпраця передбачає, що MAN створить необхідну архітектуру транспортних засобів для автоматизації автобусів, а Mobileye надасть готову систему безпілотного керування Mobileye Drive™, призначену для комерційного використання. Mobileye Drive™ оснащений складною сенсорною системою, що забезпечує «безпеку за своєю конструкцією» та широкомасштабованими AV-картами, що відповідає запланованому плану інтелектуального автоматизованого водіння.

Крім функцій водіння, перед MAN стоїть завдання інтеграції безпілотних транспортних засобів до комплексної екосистеми, що вирішує різні завдання, такі як спілкування з пасажирами, продаж квитків та реагування на непередбачувані події. Інтелектуальні рішення, засновані на досягненнях у галузі цифровізації, відіграватимуть вирішальну роль у подоланні цих проблем.

Перший автоматизований автобус MAN типу Lion’s City E курсуватиме міським потоком Мюнхена в 2025 році в рамках дослідницького проекту MINGA за участю водія-безпеки. Проект MINGA, очолюваний Mobilitätsreferat міста Мюнхена і фінансований Федеральним міністерством цифрових технологій та транспорту (BMDV), передбачає співпрацю з різними партнерами з промисловості, наукових кіл та адміністрації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору