Gruzoviki.kiev.ua

Irizar представив свій перший водневий автобус

Компанія Irizar є відомим іспанським автобусним виробником. У Бельгії під час профільної міжнародної виставки Busworld Europe 2023 відбулася демонстрація першого автобуса з водневими паливними елементами від даного виробника. Йдеться про новинку i6S Efficient Hydrogen, яка була представлена у вигляді прототипу, а повномасштабні випробування продовжуються.

Опис i6S Efficient Hydrogen

Нова технологія має запас ходу до однієї тисячі кілометрів. Вона вигідно відрізняється від конкурентів тим, що для проведення дозаправки виявиться достатньо витратити трохи більше двадцяти хвилин. Передбачена як двовісна варіація, також тривісне виконання, які також відрізняються обсягом запасу водню.

Надалі планується підвищення значень як самих запасів речовини, і робочого тиску. Також вестиметься робота на збільшення кількості пасажирських місць та простору під багажні відсіки. Загальне зниження маси техніки, модернізація водневої моделі та підвищення запасу ходу також стоять у пріоритеті.

За допомогою акумуляторних батарей забезпечується додаткове підживлення транспорту в моменти пікового енергоспоживання. Найбільший момент, що крутить, у цього автобуса досягає значення 2000 Нм.

Довжина цього транспортного засобу сягає 13 м, а висота автобуса 4 м. Нова модель автобуса передбачає 49 місць, вона також здатна задовольнити потреби пасажирів, обмежених у можливості переміщення.

Конструктивне виконання

E i6S Efficient Hydrogen на місці розміщення класичного дизельного двигуна, встановлена воднева система. Її паливні елементи мають потужність 200 кВт. А сам двигун, що отримує від неї живлення, має пікову потужність на рівні 400 кВт. Сам водень під тиском 350 бар зберігається у балонах, розміщених на даху транспортного засобу.

У конструкцію включені акумуляторні батареї. Вони необхідні накопичення надлишкової енергії. На випадок, якщо при рекуперативному гальмуванні виділятиметься енергія.

Автоматична коробка передач використовується триступенева. Вона передає момент далі на задній міст типу ZF A133. Цей туристичний лайнер відповідає всім вимогам безпеки, що висуваються до засобу перевезень пасажирів та, зокрема, водневих автобусів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору