Gruzoviki.kiev.ua

Цікава нова розробка від українських конструкторів: самоскид на шасі JAC N200

Вже стає більш яскраво вираженою тенденцією те, що великовантажні шасі JAC №200 знаходять масове поширення на українському ринку. При цьому багато таких виробів є продуктом вітчизняної промисловості. Їхня затребуваність обумовлюється високими експлуатаційними характеристиками, надійністю, практичністю. Однією з найсвіжіших і при цьому цікавих розробок є створення багатофункціонального автомобіля TK-JAC-KM-115.

Конструктивні особливості

Сучасний TK-JAC-KM-115 є самоскидом із тристороннім розвантаженням. Він також має КМУ, що дозволяє розширити його функціонал та полегшити експлуатацію. Бічні борти є відкидними, як і задній. Це дозволяє забезпечити тристоронній тип розвантаження з обох боків та ззаду. Завдяки такому конструктивному рішенню, розвантаження самоскида можна здійснювати в будь-якому положенні. Його зручно застосовувати у важкодоступних місцях та на місцевості з обмеженим маневруванням. Передбачено стійкість до кліматичних впливів та забезпечено можливість працювати при морозах.

За кабіною машини знаходиться італійський кран-маніпулятор, управління яким може здійснюватися з двох сторін. Він може задіятися реалізації операцій навантаження чи розвантаження різних вантажів. На мінімальному вильоті в 2,05 м, цей кран має вантажопідйомність 5400 кг. Максимальний виліт становить 6,05 м.

Про модель

Металевий кузов машини прямобортний, а його об’єм становить 9 м3. Контроль перекидання кузова здійснюється безпосередньо шляхом залучення важеля, розміщеного в кабіні. Габарити кузова становлять 3500 мм х 2550 мм х 1000 мм. Загальний показник вантажопідйомності складає близько 10-12 тонн.

Завдяки використанню шасі JAC №200 є можливість витримувати повну масу в 19980 кг. При цьому споряджена маса складає 6228 кг. Встановлено механічну восьмиступінчасту коробку передач. Місткість бака становить 400 л. Двигун турбо дизель Євро-5 6,7 л Cummins ISD285 50. Гальмівна система встановлена пневматична з ESC, ABS, ASR. Крім КМУ, дана модель, за потреби, може бути укомплектована і снігоприбиральними відвалами. Базова оснастка і комплектація є досить великою і включає безліч компонентів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору