Gruzoviki.kiev.ua

Дебют автопаливозаправників від JAC

Компанія Anhui Jianghuai Automobile Co., Ltd, відома під назвою JAC Motors, веде свою діяльність вже понад 20 років. Щорічно цей автомобільний бренд випускає понад п’ятсот тисяч одиниць техніки. Показники виробництва продовжують наростати, що забезпечує заводу потрапляння до ТОП-5 китайських автомобільних компаній.

Це сучасне підприємство випускає різну номенклатуру продукції, серед основних категорій є такі:

  • Легкові автомобілі;
  • Пасажирський транспорт;
  • Комерційна техніка;
  • Навантажувачі тощо.

Підприємство багато в чому забезпечує свої потреби самостійно, виробляючи основні компоненти та вузли, необхідні у виробництві, самотужки. Важливе значення мають також і автопаливозаправники від JAC. Компанія не лише підтримує стабільність виробництва, а й розробляє новинки.

Переваги

Незважаючи на те, що це продукція китайської компанії, вона користується неабиякою популярністю і тому є низка причин. Серед основних позитивних моментів можна виділити такі пункти:

  • Техніка знаходиться у середньому ціновому діапазоні;
  • Китайське шасі обходиться дешевше, ніж європейське;
  • Компанія співпрацює тільки з надійними партнерами та постачальниками;
  • Різноманітність моделей, що забезпечується виробником.

Подібні фактори все частіше служать на користь вибору бренду JAC. Він стає все більш стабільною та передбачуваною заміною, тим компаніям, чия продукція була затребувана раніше.

Про автопаливозаправники JAC

Компанія JAC пропонує автоцистерни для паливозаправників, які володіють вмонтованою системою обліку та роздачі речовин, що перевозяться. Основною спеціалізацією нової техніки є транспортування світлих нафтопродуктів, густина яких не перевищує 860 кг/м3. За обсягом надаються цистерни різної місткості, залежно від ситуації можна взяти, наприклад, на 5 або 8 кубів. Максимально можлива варіація забезпечує 15 м3 об’єму.

Шасі використовуються різні, найбільш популярними є легкотоннажні типу JAC №82 , але також використовуються і середньотоннажні варіації, наприклад JAC №90. Залежно від ситуації паливний модуль обліку та видачі, розташовується у спеціальному відсіку безпосередньо за каністрою або за кабіною. Кількість секцій передбачається від однієї до трьох, залежно від типу конкретної цистерни.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору